pokój dziecięcy w stylu skandynawskim

Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim

Styl skandynawski podbija nasze serca swoją prostotą i funkcjonalnością. Projektując wystrój mieszkania staramy się, żeby było ono spójne i utrzymane w jednej konwencji. Czy decydując się na styl skandynawski możemy zastosować go w pokoju dziecięcym? (więcej…)

wyprawka dla przedszkolaka

Wyprawka dla przedszkolaka

Początek sierpnia to moment, w którym w marketach pojawiają się w zwiększonej ilości zeszyty, kolorowe kredki, mazaki, plecaki i wiele innych przyborów przydatnych w przedszkolu i szkole. Czas więc na przygotowanie wyprawki dla naszego małego przedszkolaka! Co proponuje Mama Potrafi? (więcej…)

pokój dla rodzeństwa pomysły

Łóżko w pokoju dziecięcym

Łóżko często jest centralnym miejscem w pokoju. Nie służy tylko do spania i odpoczywania, ale także do zabawy, nauki i spędzania razem czasu. Mebel ten jest integralnym elementem pokoju dziecięcego, dlatego powinien być wygodny i stanowić ozdobę wnętrza.  (więcej…)

jaki prezent wybrać na baby shower

Idealny prezent na baby shower

Twoja przyjaciółka niedługo rodzi i szykujesz dla niej baby shower? Mamy dla Ciebie kilka przepięknych, mięciutkich i niezwykle praktycznych prezentów, którymi możesz ją obdarzyć.  (więcej…)

Zestaw teepee dla Twojego malucha-07

Zestaw teepee dla Twojego malucha

Teepee to sposób na kreatywne spędzenie czasu – dziecko może być księżniczką w zamku, marynarzem na statku albo Indianinem. Wszystko zależy od wyobraźni! Żeby jeszcze bardziej pomóc dzieciom w wymyślaniu nowych scenografii, Mamapotrafi oferuje zestawy teepee. Co w nich znajdziecie? (więcej…)

DSC_0829

Baldachim dla chłopca i dziewczynki

Baldachim nad dziecięcym łóżeczkiem jest coraz częściej spotykanym dodatkiem wystroju wnętrz. Historia tej dekoracji sięga aż XII wieku – baldachim stanowił górną część łóżka i mógł być wykonany z drewna lub tkaniny, a także służył jako przenośna osłona władców i innych dostojników. W dzisiejszych czasach osłania nasze małe księżniczki i małych książąt zapewniając im spokojny […]

kids party w plenerze

Kids party w plenerze

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pojęcia jakie przyjęcie zorganizować, żeby były wyjątkowe i ucieszyło nie tylko gości, ale przede wszystkim jubilata? Mama przychodzi z pomocą! Kids party w plenerze to same zalety! Kids party na świeżym powietrzu Przyjęcia plenerowe to naprawdę świetny pomysł na urodziny obchodzone wiosną czy latem. Dzieci bawią […]

kącik dziecięcy w salonie

Kącik dziecięcy w salonie

Nie wszystkie dzieci mają swój osobny pokój, dlatego często zabawa przenosi się do salonu. Nie każdego rodzica cieszy jednak wizja rozrzuconych wszędzie zabawek i porysowanych ścian. Jak wygospodarować dziecku jego mały kącik w salonie, tak aby czuło się u siebie i jednocześnie nie przeszkadzało innym?  (więcej…)