kids party w plenerze

Kids party w plenerze

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pojęcia jakie przyjęcie zorganizować, żeby były wyjątkowe i ucieszyło nie tylko gości, ale przede wszystkim jubilata? Mama przychodzi z pomocą! Kids party w plenerze to same zalety!

Kids party na świeżym powietrzu

Przyjęcia plenerowe to naprawdę świetny pomysł na urodziny obchodzone wiosną czy latem. Dzieci bawią się na świeżym powietrzu z dala od telefonów czy tabletów. Plener daje nam wiele możliwości – kids party może być zorganizowane w naszym ogrodzie, na łące, plaży czy w lesie. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i zdolności organizacyjnych. Miejsca na świeżym powietrzu dają nam niemal gwarancję, że dzieci się wybiegają, znajdą dla siebie różne zabawy i dodatkowo złapią trochę witaminy D!

kids party w plenerze mama portafi

Plenerowe przekąski

Urodzinowe menu w tym wypadku będzie zależało oczywiście od miejsca, w którym zrobimy imprezę. W parku czy na plaży może to być zwykły piknik z przekąskami. W ogrodzie możemy wystawić ładnie nakryty stół i podać prawdziwie pyszne dania, które zadowolą każdego gościa. Na kids party w plenerze przygotuj coś łatwego, co można szybko chwycić w łapkę podczas zabawy i chapsnąć jednym kęsem. Zdrowe wrapy, małe kanapeczki, albo mini pizze. A ze słodkości? Tarteletki, muffinki i wiele, wiele innych! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

kids party w plenerze mama potrafi inspiracje

Akcja zabawa!

Kids party w plenerze to najlepsza okazja do szalonej zabawy w ciekawej aranżacji. Pamiętaj, że nie ogranicza Cię ilość miejsca – możesz śmiało przygotować dla dzieci indiańską wioskę, pozwolić im przenieść się do małego królestwa albo rakiety lecącej w kosmos. Możesz do tego wykorzystać tipi, które przyjmie prawie wszystkie role, jakie mu wymyślisz. Ciekawe dodatki i Wasza wyobraźnia mogą zdziałać cuda i ze zwykłego przyjęcia urodzinowego zrobić prawdziwe kids party! Nie masz czasu na organizowanie większych atrakcji? Wystarczy piłka, paletki do badmintona albo wyskokowa trampolina.

kids party w plenerze mama potrafi tipi