O mamie

mama potrafiMamaPotrafi to najlepszej jakości produkty dla dzieci, tworzone z miłością i pasją w niewielkiej, bajkowej pracowni. Kochamy rzeczy piękne i proste, które przynoszą radość, są funkcjonalne i cieszą oko. W naszej pracowni codziennie z przyjemnością wchodzimy w świat dziecięcej wyobraźni. Tworzymy zestawy tipi, w których każdy maluch czuje się komfortowo, szybko zatraca się w zabawie i rozwija swoją kreatywność.

Zaletą naszych produktów jest ręczne wykonanie z tkanin wysokiej jakości, staranne wykończenie oraz dziecinnie prosty montaż. Każdy zestaw tipi zawiera także wygodny futerał, dzięki któremu możecie zabrać swój namiot wszędzie, gdzie chcecie i przeżywać z nim nowe przygody!

mama potrafiChcemy współtworzyć kreatywną przestrzeń Twojego malucha, dlatego szyjemy również kołdry, narzuty, poduszki oraz wyjątkowe łapacze snów. Wierzymy, że każdy produkt, który wychodzi z naszych rąk, pomaga wykreować przytulne, pełne fantazji, komfortowe otoczenie dla Twojego malucha.

Dołącz do naszego świata! Sprawdź naszą ofertę i zaglądaj do Inspiracji, gdzie regularnie dzielimy się naszymi pomysłami.

Zapraszamy!
Zespół MamaPotrafi.pl