wyprawka dla przedszkolaka

Wyprawka dla przedszkolaka

Początek sierpnia to moment, w którym w marketach pojawiają się w zwiększonej ilości zeszyty, kolorowe kredki, mazaki, plecaki i wiele innych przyborów przydatnych w przedszkolu i szkole. Czas więc na przygotowanie wyprawki dla naszego małego przedszkolaka! Co proponuje Mama Potrafi?

Dwustronny kocyk dla przedszkolaka

Pierwsze dni w przedszkolu potrafią być naprawdę trudne zarówno dla rodziców jak i naszego malucha. Żadne z Was nie wie co go czeka i jak na dużą zmianę zareaguje dziecko. Czy polubi swoich rówieśników, czy spodoba mu się pani przedszkolanka? Warto, żeby nasz dzielny przedszkolak zabrał ze sobą coś, co będzie mu przypominać o bezpiecznym domu i doda odrobinę pewności siebie. Dwustronny kocyk, z którym śpi na co dzień, będzie idealnym pomocnikiem w pierwszych dniach. Nasz kocyk, który może znaleźć się w Waszej wyprawce dla przedszkolaka, to gwarancja 100% delikatności i subtelności. Jedna strona kocyka wykonana jest z muślinu, który w kontakcie z dziecięcą skórą nie pozostawi żadnych podrażnień. Warto też wiedzieć, że niezwykła lekkość muślinu ma wpływ na jego “oddychalność” – dziecko nie przegrzeje się podczas leżakowania, a wyjątkowa miękkość materiału pozwoli mu przenieść się w krainę snów.

Kocyk dla przedszkolaka znajdziesz w naszej zakładce KOCYKI.

żółty kocyk dwustronny dla dziecka lama

Pieluszki muślinowe w wyprawce

Dla najmłodszych przedszkolaków Mama przygotowała pieluszki muślinowe. Chociaż nazwa sugeruje jedno, pieluszki muślinowe mogą mieć naprawdę wiele zastosowań! Doskonale sprawdzają się jako lekkie okrycie podczas letniego leżakowania, kocyk na zajęcia korekcyjne czy duża serwetka przy stole 😉 Nie bójcie się ubrudzić pieluszek – muślin jest odporny na działanie brudu i wilgoci, tworząc nieprzyjazne środowisko dla grzybów, wirusów oraz alergenów.

Dwupak kolorowych pieluszek znajdziesz w naszych dodatkach.

pieluszka muślinowa dwupak szałwiowa niebieska z koronką

Poduszkowa historia

Leżakowanie potrafi stworzyć wiele problemów –  dzieci często nie doceniają tej krótkiej drzemki w ciągu dnia i nie mogą zasnąć. Pomocna może się okazać mięciutka poduszka, która tylko czeka na mocnego przytulasa! Poduszki zapewnią niesamowity komfort snu i przeniosą w bajkowy świat marzeń. Zagwarantują uczucie bezpieczeństwa a ich bawełniany materiał otuli delikatnie każdego przedszkolaka.

Różne wzory i kolory naszych poduszek znajdziesz w zakładce PODUSZKI.

poduszki dla dziecka dekoracje muślinowe poduszki