Zestaw teepee dla Twojego malucha-07

Zestaw teepee dla Twojego malucha

Teepee to sposób na kreatywne spędzenie czasu – dziecko może być księżniczką w zamku, marynarzem na statku albo Indianinem. Wszystko zależy od wyobraźni! Żeby jeszcze bardziej pomóc dzieciom w wymyślaniu nowych scenografii, Mamapotrafi oferuje zestawy teepee. Co w nich znajdziecie?

Namiot Teepee

Namiot Teepee to oczywiście największa i najważniejsza atrakcja zestawu. To dzięki niemu powstają w umysłach dzieci piękne historie o dzielnych rycerzach, Indiankach czy ekipie do zadań specjalnych. Namiot to propozycja, która pozwoli Tobie i Twojemu dziecku odkryć razem magiczne tajemnice, dając tym samym komfort podczas szaleństwa i chwili odpoczynku. Teepee wykonane jest ze stuprocentowej bawełny zapewniając dzieciom bezpieczne miejsce do zabaw. Dzięki mnogości przeróżnych wzorów i kolorów, namiot wpasuje się w każdą przestrzeń. Namiot jest lekki i łatwy do rozstawienia, wystarczy spakować w pokrowiec z rączką i można zabrać go ze sobą do parku, na plażę czy na weekend do babci. Żeby było łatwiej szybko pakować i przenosić teepee, do zestawu dołączamy śliczny pokrowiec.

Zestaw 1. – Purple Night,  Zestaw 2. – Wspomnieniem Mamy niesione, Zestaw 3. – Frozen

Mata do teepee

Mata do teepee to połączenie miękkości, delikatności i wytrzymałości. Pikowana, wygodna i ciepła będzie służyć podczas każdej zabawy. Może pełnić rolę osobnego dywanika dekoracyjnego lub latającego dywanu podczas zabawy w Alladyna 🙂 Chroni dziecko przed nieprzyjemnym chłodem podłogi i przeziębieniem. Będzie komponować się z każdym rodzajem podłogi i Twoim teepee. Zewnętrzna warstwa maty wykonana jest w stu procentach z bawełny, środek wypełniony jest włókniną poliestrową. Mata do teepee jest łatwa do utrzymania – można ją prać w pralce w 30 stopniach Celsjusza.

zestaw teepee mata

Zestaw poduszek

Poduszki to nie tylko dodatek i dekoracja, to też ważny element scenografii! W zależności od wyglądu i motywu zestawu teepee może się on składać z różnych poduszek. Dla przykładu, North Wind zestaw teepee zawiera poduszkę kwadratową w kolorze lodowej mięty z białymi listkami, chmurkę miętowa w białe serduszka, chmurkę szarą w białe kropki i poduszkę księżyc szary. Poduchy sprawdzą się w każdej sytuacji – będą idealne do zabawy, siedzenia na nich i spełnią swoją rolę podczas poobiedniej drzemki! Niezwykle miękkie i delikatne umilą każdą zabawę.

zestaw teepee poduszki

Szukasz swojego zestawu teepee? Odwiedź naszą stronę z teepee.